Горящие туры. Авиакассы. Визовый сервис. Страхование. Присоединяйся
Главная страница Новости авіапереліт з дитиною

Як пережити авіапереліт з дитиною та зберегти нерви?

Чимало батьків нервують щодо польоту більше, ніж сама малеча. Але існує декілька порад, які допоможуть зробити переліт з дітьми максимально комфортним.

⁉️З якого віку можна літати з дитиною, а коли варто відмовитись

✅Авіакомпанія не дозволяє літати з дітьми віком до 7 днів, далі обмежень не існує.

⁉️Чи можна брати автокрісло на борт літака

✅Ryanair дозволяє взяти на борт власне автокрісло, якщо воно схвалене авіакомпанією до використання в літаках і має 5-точкове кріплення. Вам потрібно попередньо зателефонувати у кол-центр для точного узгодження та розміщення на літаку, адже у такому разі є обмеження вибору місць: зокрема, схвалені автокрісла для дітей можна розмістити лише в деяких рядах.

❗️Безпека під час авіаперельоту

✅В час пандемії особливо важливо дбати про гігієну, адже зростає ризик підхопити вірус. Протріть найбрудніші місця в літаку антибактеріальними серветками. Йдеться про сидіння, підлокітник та пряжку ременю безпеки.

⁉️Як допомогти організму дитини під час польоту

✅Якщо дитина не спить під час злету та посадки, можна вдатись до простих лайфхаків, які полегшать реакцію організму на перепад тиску і не закладуть вуха:
• немовлят можна прикладати до грудей або дати пляшечку
• доросла дитина може смоктати льодяник або пити через соломинку
• можна спробувати метод Вальсальви: зробити повний видих і глибокий вдих при закритому роті та носі й зімкнутих голосових зв’язках і затримати дихання
• якщо у дитини риніт, слід використовувати судинозвужувальні краплі за 30 хвилин до початку польоту
• якщо у дитини алергія, ліки слід прийняти за годину до польоту

❗️Про маски для дитини у час пандемії

✅Носити маску не обов’язково дітям до 5 років, але якщо вашій дитині 6 – 11 років, подбайте, аби вона перебувала в аеропорту та літаку в масці.

⁉️Як розважити дитину під час перельоту

✅Найважче втримати дитину на одному місці при злеті й посадці – у такому разі допоможуть нові іграшки. Працюють на відмінно й мультики, які слід завантажити заздалегідь.

⁉️Чи варто подорожувати з дитиною

✅Відпочинок з дитиною – це непросто, складніше ніж вдома, але якщо у батьків вистачає терпіння, то подорож принесе й багато користі, зокрема для дитини.

Вернуться назад