Горящие туры. Авиакассы. Визовый сервис. Страхование. Присоединяйся
Главная страница Новости Важлива інформація стосовно правил в’їзду до Кіпру

Шановні партнери!

Важлива інформація стосовно правил в’їзду до Кіпру Вашій увазі нижче

Повертаємося до одного з улюблених напрямків вже у квітні. Спочатку літатимемо на острів із Києва, а з травня — ще й з Харкова та Запоріжжя. Квитки вже доступні для бронювання в Агентському кабінеті.

Будь ласка, ознайомтеся та ознайомте Ваших пасажиріва з умовами перетину кордону з Кіпром, які набули чинності з 1 квітня 2021 р.:

для нерезидентів Кіпру:

обов’язкова наявність Cyprus Flight Pass (https://cyprusflightpass.gov.cy/) Цей документ зобов’язані заповнювати всі пасажири, що в’їжджають на Кіпр, незалежно від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в’їзд. Без заповненого Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.

ПЦР-тест на COVID-19 з негативним результатом, зроблений не раніше ніж за 72 години до часу вильоту вашого рейсу.

після прильоту необхідно пройти повторне тестування за власний рахунок (вартість 30 євро) та перебувати на самоізоляції до отримання результату тесту. Час готовності тесту після прильоту – 3 години з моменту здачі.

діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

для резидентів Кіпру:

обов’язкова наявність Cyprus Flight Pass (https://cyprusflightpass.gov.cy/) Цей документ зобов’язані заповнювати всі пасажирі, що в’їжджають на Кіпр, незалежно від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в’їзд. Без заповненого Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.

пасажири можуть зробити перший тест після прильоту, другий – через 3 дні. Результати другого тесту і свій посадковий талон потрібно відправити на monada@mphs.moh.gov.cy

Rapid-Antigen тест не приймається.

діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

Бажаємо безпечних подорожей

📩regatosdir@gmail.com
050 9693085 (Viber/telegram/Tel)
067 1944828 (Viber/telegram/Tel)
099 7320014 (Viber/telegram/Tel
#авиакасса #airline #отпуск #релакс
#trip #турагенство #Регатос #путешествие

Вернуться назад